Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 80
Najnowszy użytkownik: Koshirou84
Mamy muchowego Mistrza Okręgu w kategorii junior.

Na tegorocznych muchowych Mistrzostwach Okręgu organizowanych na Nysie Kłodzkiej w miejscowości Bystrzyca odnotowaliśmy niewątpliwy sukces naszych juniorów. Mistrzem Okręgu w kategorii junior został Dawid Witkowski , drugie miejsce czyli wicemistrzostwo również dla koła Mykanów wywalczył Kamil Kielan. Wśród seniorów najlepszym z koła był Sebastian Jop - piąte miejsce. Gratulacje dla wszystkich za takie wyniki od Zarządu Koła. Szczególne podziękowania dla Zennona Karwali za opiekę i przekazaną wiedzę naszym zawodnikom.

Zawody otwarte podczas przerwy wakacyjnej w naszym kole

Jak już wszyscy wiedzą w naszym kole nastąpiła wakacyjna przerwa w której nie odbywa sie zbyt wiele zawodów wiec jeśli ktoś chce troche porywalizować podczas wakacji wstawiam linka do stronki z terminarzem  otwartych zawodów spławikowych http://wedkarstwo-wyczynowe.eu/terminarz-zawodow-2014.html

I ostatnio dostałem informacje o zawodach które zostaną rozegrane w Kluczborku pod nazwa  „II Kluczborski Maraton Wędkarski" o puchar Edmunda Gutkiewicza. regulamin tych zawodów po rozwinieciu newsa.

Maraton nocny Strzelce Wielkie wyniki

Zakończył sie juz 2 maraton nocny zaliczany do GP koła. Zwycięzcą maratonu który odbył sie jak co roku w Strzelcach wielkich został Krystian Dąbrowski z wynikiem 4605 kg. Drugie miejsce zajął Robert Krzywda z wynikiem 4205 kg a Trzecie miejsce Dąbrowski Marian z wynikiem 3075 kg. Gratulacje. Pozostałe wyniki w zakładce klasyfikacja GP gruntowe.

ZAWODY GRUNTOWE GP STRZELCE WIELKIE 2014

W dniu 28/29 czerwca 2014 w Strzelcach Wielkich odbędą się zawody nocne na ciężko zaliczane do GP. Zbiórka o godz. 17.00. Zapraszamy zawodników i kibiców.

Puchar Prezesa PZW Mykanów rozstrzygnięte.

W dniu 22.06. 2014 zostały rozegrane zawody spławikowe o Puchar Prezesa PZW Mykanów. Zawody rozegrane zostały na zbiorniku w Blachowni. Pierwszy raz zastosowany został podział na tzw "Bolonkarzy" i "Tyczkarzy". Na dalszą relacje zapraszam w czytaj wiecej.

GP spławik Blachownia 2014r. o Puchar Prezesa PZW Mykanów

ZMIANA DECYZJI. W DNIU 22.06.2014 NA ZBIORNIKU BLACHOWNIA ODBĘDA SIĘ ZAWODY Z CYLKU GP O PUCHAR PREZESA PZW MYKANÓW.

TYCZKARZE SPOTYKAJA SIĘ O 5.00, LOSUJĄ, IDĄ NA STANOWISKA. RESZTĘ WĘDKARZY SPŁAWIKOWYCH ZAPRASZAMY NA ZBIÓRKĘ GODZ 6.00, DOLOSUJĄ NUMERKI I WEJDĄ NA POZOSTAŁE STANOWSKA. ZAWODY ROZPOCZNĄ SIĘ O GODZINIE 7.00. REZYGNUJEMY Z SEKTORÓW.WSZYSCY WĘDKUJEMY W TYCH SAMYCH GODZINACH.WSZYSCY BĘDĄ WLICZANI DO GP. ZAPRASZAMY KIBICÓW I WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW.

Informacja dla użytkowników nie mogących otworzyć tabeli klasyfikacji spławikowej
Tabela klasyfikacji spławikowej wymaga stosowania przeglądarki Internet Explorer co najmniej wersji 7 lub przeglądarki Mozilla Firefox.

Gruntowe GP Poraj 2014r.

W dniu 14/15 czerwca została rozegrana I tura GP na ciężko. Ryba w nocy praktycznie nie brała. Od ok. 4.00 zaczęło się na plaży coś dziać ,choć raczej były to pojedyncze sztuki ładnego leszcza. Tradycyjnie wygrał półwysep. Szczegółowe wyniki w tabeli GP.

Maraton nocny Poraj

W dniu 14.06.2014 w Poraju na plaży odbędą się nocne zawody gruntowe.

Zbiórka o godzinie 17.00. Zapraszamy zawodników i kibiców.

Liga Kół 2014 wyniki gruntowe

Liga Kół 2014

W dniu 8.06.2014 rozegrane zostały drugie zawody z tegorocznej „Ligi Kół”. Zawody przyniosły ciekawe rozstrzygnięcia.

I miejsce PZW Śródmiejska 2900gr

II miejsce PZW Mykanów 2710gr,

III miejsce, PZW Kłobuck1210 gr

IV miejsce PZW Okoń 990 gr

V miejsce PZW Hutmar 190gr.

Ryba brała bardzo słabo do tego jeszcze wybitnie w niektórych miejscach o czym świadczy liczba 0 gr u tylu zawodników. Padło kilka ładnych jazi.

Zostały do rozegrania jeszcze zawody spinningowe, zwycięstwo teoretycznie jeszcze możliwe. Szczegółowe wyniki w dalszej cześci newsa czytaj wiecej.

W dniu 08.06.2014 czyli w niedziele na zbiorniku Ostrowy odbędzie się druga tura „Ligi Kół”, teraz będziemy rywalizować metodą feedera. Kapitanem drużyny jest Tomasz Kuban. Zbiórka od strony plaży o godzinie 6.00. Umówionych zawodników oraz kibiców zapraszamy.

Klasyfikacja spławikowa została uzupełniona zapraszamy na stronę.

Spławikowe mistrzostwa koła 2014 wyniki

W dniu 25.06.14 na zbiorniku Huty odbyła się druga tura mistrzostw naszego koła. Mistrzem koła w 2014 został  Berdys Bartek, 2 miejsce zajął Sołtys Krzysztof a 3 Majchrzak Mateusz. Gratulacje dla zwycięzcy, który bedzie reprezentował nasze koło na zawodach okręgowych.

28-04-2022 15:45
Dodane wyniki z zawodów!! Zmiany w kalendarzu spławik!!

medalik1977
04-01-2022 20:40
siema, terminarz spławika wygląda bardzo dobrze wg mnie...Radziu trzymaj te terminy i będzie rewelacja Szeroki uśmiech

Radek
04-01-2022 16:36
SĄ PROPOZYCJE ZAWODÓW W 2022 SPŁAWIK GRUNT ZAKŁADKA TERMINARZ ZAWODÓW

krzychu709
26-05-2021 17:49
Gp Spławik wrzucone, natepne zawody nocka koniecpol 12/13 czerwca Pokazuje język