Nawigacja
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
Do Sprzedania
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Aktualnie online
Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 78
Najnowszy użytkownik: viacamp
Klasyfikacje

 

Klasyfikacja podlodowa

Klasyfikacja sp?awikowa

Klasyfikacja spinningowa

Obrazy: klasyfikacja_grunt.jpg

Klasyfikacja muchowa

Zwycięzcy Grand Prix Koła w poszczególnych latach

Rok 2007

Lp.

Imię i nazwisko

Kategoria

1.

Włodzimierz Szczepocki

Spinning

2.

Marek Wróbel

Spławik

Rok 2008

Lp.

Imię i nazwisko

Kategoria

1.

Adam Nogaj

Spinning

2.

Roman Leciak

Spławik

Rok 2009

Lp.

Imię i nazwisko

Kategoria

1.

Adam Nogaj

Spinning

2.

Marek Wróbel

Spławik

Rok 2010

Lp.

Imię i nazwisko

Kategoria

1.

Janusz Trzepizur

Spinning

2.

Tomasz Kuban

Spławik

Rok 2011

Lp.

Imię i nazwisko

Kategoria

1.

Janusz Trzepizur

Spinning

2.

Tomasz Kuban

Spławik

Rok 2012

Lp.

Imię i nazwisko

Kategoria

1.

Janusz Trzepizur

Spinning

2.

Krystian Dąbrowski

Spławik

Rok 2013

Lp.

Imię i nazwisko

Kategoria

1.

Janusz Trzepizur

Spinning

2.

Dorian Pitera

Spławik

2.

Zbigniew Cendal

grunt

Rok 2014

Lp.

Imię i nazwisko

Kategoria

1.

Janusz Trzepizur

Spinning

2.

Mateusz Majchrzak

Spławik

2.

Krzysztof Sołtys

grunt

2.

Sebastian Jop

muchowa

Rok 2015

Lp.

Imię i nazwisko

Kategoria

1.

Janusz Trzepizur

Spinning

2.

Krzysztof Siwek

Spławik

2.

Jerzy Siwek

grunt

2.

Rafał Klimczak

muchowa

Rok 2016

Lp.

Imię i nazwisko

Kategoria

1.

Janusz Trzepizur

Spinning

2.

Jerzy Siwek

Spławik

2.

Robert Krzywda

grunt

2.

Sebastian Jop

muchowa

Rok 2017

Lp.

Imię i nazwisko

Kategoria

1.

Adam Nogaj

Spinning

2.

Mateusz Majchrzak

Spławik

3.

Grzegorz Poroszewski

Grunt

4.

Tomasz Kutak

Muchowa

Rok 2018

Lp.

Imię i nazwisko

Kategoria

1.

Adam Nogaj

Spinning

2.

Mateusz Majchrzak

Spławik

3.

Tomasz Kuban

Grunt

Rok 2019

Lp.

Imię i nazwisko

Kategoria
1.

Janusz Trzepizur

Spinning
2.

Mateusz Majchrzak

Spławik
3.

Mariusz Ratoń

Grunt
4.

Rafał Klimczak

Muchowa
Wizyty na naszej stronie:
64250 Unikalnych wizyt
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Polub nas!
darmowy hosting obrazków
Kalendarz
Kwiecień 2021

Nie Pon Wto Śr Czw Pi Sob
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Shoutbox
You must login to post a message.

krzychu709
31-03-2021 16:13
dodane Gp

krzychu709
23-03-2021 16:50
Szok

Radek
23-03-2021 15:22
UWAGA NA ZMIANĘ CZASU

krzychu709
16-03-2021 10:13
Wyniki ostatnich zawodów dodane w klasyfikacji GP oraz klasyfikacja mistrzostw koła w linku do Facebook Spławik i Grunt.

kamil11202
15-02-2021 16:33
Nasze propozycje zawodów zostały zaakceptowane w okręgu Szeroki uśmiech Są lekkie zmiany w zbiornikach ale terminy zostają te same Szeroki uśmiech

kamil11202
13-02-2021 06:10
Myślę że był to bardzo dobrze przemyślany ruch z naszej strony Pokazuje język

medalik1977
10-02-2021 11:37
jak widać zima nie daje za wygraną...dobrze, że planujemy otwarcie na "ciepłym - jest szansa, że nie będą to zawody podlodowe Uśmiech

kamil11202
02-02-2021 18:49
Spokojnie damy radę Uśmiech najważniejsza zimaz rządem sobie poradzimy Pokazuje język

Si-fusion. Vse pravice pridrane. Powered by PHP-fusion. Designed by Si-Fusion.